Skip to main content

Příměstský filmový camp v Liberci. Pro letošní rok jsme vybrali téma: „MŮJ PŘÍBĚH FANTAZIE“. Camp proběhne v termínu od 14.8.-19.8.2023 a je určen pro děti ve věku od 8 do 16 let.

A co tě na letošním campu čeká?

Vítej na našem dětském campu plném zábavy a kreativity! První den tě čeká neuvěřitelná zkušenost – navštívíme kouzelnou knihovnu v IGI centru ve Vratislavicích. Zavážíme ti oči a náhodně si vybereš dětskou knížku. Teprve poté, co si sundáš šátek z očí, se dozvíš, o čem bude tvůj animovaný minifilm. Na základě této knížky pak vymyslíš úžasný scénář a nakreslíš obrázkový storyboard. A co je nejlepší? Ukážeme ti, jak ti při tvoření může pomoci umělá inteligence!

Poté přichází chvíle, kdy si můžeš splnit svůj sen a usednout na režisérskou židličku. Animuješ svůj film snímek po snímku a vytvoříš tak něco úplně nového a jedinečného. Tvůj výsledný filmeček nebo animace představíš rodičům a kamarádům na slavnostní premiéře v kině IGI ve Vratislavicích.

Náš camp se bude konat od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 17:00 hodin v prostorách IGI Vratislavice. Těšíme se na tebe a na tvoji kreativitu!

Více informací najdeš na www.anicamp.cz