Skip to main content

animační víkendový camp pro děti

Anidance
21.-23.6.2024

věk od 8 do 16 let

„Víkendové animační trsání v Jizerkách!

Připojte se k nám na filmový víkend plný zábavy a tvorby animovaných minifilmů na téma přírody ve skvostném prostředí Turnovské chaty v Jizerkách. Tento výjimečný program je určen pro děti ve věku od 8 do 16 let.

Co můžete očekávat? Nezapomenutelný zážitek, plný kreativity a dobrodružství, který ponoří vaše děti do světa animace. Anidance – děti ve stylu světové soutěže „Hledá se talent“ si vyrobí z lesních přírodnin postavičku, které vytvoří jméno, vlastnosti, charakter a vlastní příběh. Poté ji příhlásí na velkou animační soutěž Anidance. Jaká postavička svým kreativním animačním tancem osloví světoznámou porotu? Příjeď na Anidance a uvidíš.

Během tohoto víkendu se naučí tvorbu animovaných minifilmů na svém mobilu nebo ipadu pod vedením zkušených lektorů. Děti se seznámí s tvorbou příběhu a objeví svůj vlastní kreativní potenciál.

Datum: 21.-23.6.2024
Místo: Turnovská chata, Jizerské hory
Věk: 8 – 16 let

Cena za víkendový animační workshop včetně ubytování a plné penze je 3800 Kč.

Časový plán
Pátek 21.6.2024 – od 16 do 17 hodin – sraz na Turnovské chatě
Neděle 23.6.2024 – od 15 do 16 hodin – příjezd rodičů na Turnovskou chatu a odjezd dětí

Co si vzít s sebou:
Mobil nebo tablet, přezůvky, náhradní oblečení na ven, pláštěnku a dobrou náladu:)

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vytvořit svůj vlastní animovaný minifilm a strávit nezapomenutelný víkend plný zábavy v krásném koutu Jizerských hor. Těšíme se na vás!“
Ondra a Pavel

Přihláška

Přihláška na víkendový camp